DiNdİrİcİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiNdİrİcİ

HUzUr VeRiCiYiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

özlem nickleri

4 posters
YazarMesaj
//qüßræ
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
//qüßræ

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

özlem nickleri Empty
MesajKonu: özlem nickleri   özlem nickleri I_icon_minitimeÇarş. 16 Nis. 2008 - 3:49

*Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

*Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

*Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba)

*ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

*BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir….

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…

*Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

*GüLmek Için Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk GüLüŞüNde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bilki Biryerlerde Senin Bir Tek GüLüŞüN Için Yaşıyan Vardır….

*Saklarmısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olurmusun ?

*Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat,ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta,ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis…

*Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın. Onunla paylaştıklarımı seninle paylaşsaydım. Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım
4mevsim
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
4mevsim

Kadın
İş/Hobiler : saqı solu belli olmayan biriym o yüzdn bişi yazamm xD

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

özlem nickleri Empty
MesajKonu: Geri: özlem nickleri   özlem nickleri I_icon_minitimePaz 4 Mayıs 2008 - 19:20

çok gzllermiş saol
erdemgur
Üye
 Üye
erdemgur

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci-futbol tek hobim sayılır
Lakap : kaLeci

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

özlem nickleri Empty
MesajKonu: Geri: özlem nickleri   özlem nickleri I_icon_minitimeSalı 6 Mayıs 2008 - 6:12

geceler seni özlediğim kadar uzun olsaydı inanki hiç sabah olmazdı

nası Very Happy
sheytan.2
Yeni Üye
 Yeni Üye
sheytan.2

Kadın
İş/Hobiler : habilerim karısıkk yani hersei yaparm..!

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

özlem nickleri Empty
MesajKonu: Geri: özlem nickleri   özlem nickleri I_icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008 - 2:16

süpersn tsk.. Smile
sheytan.2
Yeni Üye
 Yeni Üye
sheytan.2

Kadın
İş/Hobiler : habilerim karısıkk yani hersei yaparm..!

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

özlem nickleri Empty
MesajKonu: Geri: özlem nickleri   özlem nickleri I_icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008 - 2:16

süpersn tsk.. Smile

özlem nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn Nickleri