DiNdİrİcİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiNdİrİcİ

HUzUr VeRiCiYiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam

4 posters
YazarMesaj
hasret
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
hasret

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam Empty
MesajKonu: en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam   en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam I_icon_minitimeSalı 13 Mayıs 2008 - 23:34

Merhaba Arkadaşlar,
Bu konuyu tüm kardeşlerime basit yoldan msn şifresi çalmak isteynler için açtım. Yararı olur olmaz bilemem sizin takdiriniz.
Uzun zamandır üzerinde çalıştığım bir link var. Ortalama 4.5 - 5 aydır bu linkin üzerinde çalışıyorum. Link micrasoft hotmail live massenger'ın parola sıfırlama iletisi: Bu link tüm player'lara göre
ayrı ayrı bazı değişiklikler gösteriyor. Birkac harf oynuyor veya belkide son yazıları değişiyor. Farklı Farklı msn adresleri açarak bu linkin değişik yönlenrini belirliyorum ve hepsinin ortak bir sistemini çözmeye çalışıyorum...
5 aylık çalışmamdan sonra sanırım nihayete erdim. Lakin hala birkac harf hataları ile boğuluyorum. Çok kısa bir süre zarfında bu link'i çözüp , koordinatları tek linkte birleştirip , her türlü msn adresnin sadece ''.......@hotmail.com'' bölümünü vereceğim siteye yükleyip o adresin şifresini ve gizli sorusunu öğrenebileceksiniz. İsterseniz o şifreleri değiştirip msn çalabilirsiniz.Veya ne isterseniz onu yapabilirsiniz.

Allah kısmet ederse bu çalışmamı en kısa sürede toparlamayı planlıyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak kardeşlerime de şimdiden cok tşk ederim. Yardımcı olmak isteyenler msn adreslerini sadece tşk bölümüne yazıp gönderebilirler. Ben gerek gördüğüm zaman o kişilere ulaşabilirim.

alıntıdır
fatobaba
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
fatobaba

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam   en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam I_icon_minitimeÇarş. 14 Mayıs 2008 - 19:42

saol
cuma63
Yeni Üye
 Yeni Üye

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam   en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam I_icon_minitimeSalı 3 Şub. 2009 - 4:19

lütfen bu sitede gizli yanıt kırma programı açarmısınız arkadaşlarım bana fors atıyo msnelerinden
4mevsim
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
4mevsim

Kadın
İş/Hobiler : saqı solu belli olmayan biriym o yüzdn bişi yazamm xD

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam   en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam I_icon_minitimeCuma 6 Şub. 2009 - 23:20

hasretcim walla tebrikler hiç sıkılmadan çalışmıssn Smile

en kısa yoldan msn çalma çalışmalarına dewam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-