DiNdİrİcİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DiNdİrİcİ

HUzUr VeRiCiYiZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D

+3
k@zım_deivid
4mevsim
hasret
7 posters
YazarMesaj
hasret
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
hasret

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D Empty
MesajKonu: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimeSalı 13 Mayıs 2008 - 21:54

Tèdavisi mümKün qörüLmèyèn $izoFrèn biR aşktı bizimKisi..
hanqi doktora qittiySèk ayrıLık yazdı rèçètèmiSè vè èkLèdi hèRqün düzènLi oLarak öLünècèK...buqündè öLdüm yaRını ipLè çèkioRum:\\

$heytanın teqk suçuu meleqe tecavüzz etmesiymiş$$ !

coca colayım hayatın tadıyım.roccoyum choq $ekerim.albeniyim ßahanem cook.çikolatalı qofretim arkadaŞlar beni sewmeyen warmı..?

ŞerefsizLerin şerefsizce yaşadığı bu dünyada şerefsizce yaşıosun!... adiLiğine boncuk takta nazar değmesin!!!..

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

ögrencimisin?dersler aqirmi gelio?"bitsin bu cile"yaz 3675 e qِnder.Nah bكiter melodisi cebine gelSin..

£ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Cafe crown gibi içimi ısıttın,lipton ice gibi sogutma sakın,hayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN

SuRaTıN İgReNç sÖyLe kİMLerden yÜz BuLdUn!!

KaZa qibiyim,kimin başına qeLceim beLLi oLmas..

beN Ne fünYeSi çekiLmiŞ eL bombasıyıM ne de diNamiT BeN yeRin aLtıNa qisLenmiŞ maYıNım üsTüme baSaNııı PATLATIRIMM..

ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN

Hiç kimsé béni hayatından tamamén siLéméz...İzim kaLır ya yüréqinde ya da bédénindé...yüréqin yoksa rahat oL..İzim bédénindé!!!..

seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ...

CiDDiysen vaRım ...! DeqiLSeN SörF YapaR...! AqLaTiRiM...!

ÖnémLi déğiL kâç kéz yéniLdiğin; önémLi oLân, kâç yéniLgidén sonrâ yénidén doğruLâßiLdiğin..

! Yaşarqen -di' Li geçmiş...Daha sonra -mi$Li... We her saniye daha çoq -miş...

ßana Hawa AtıCan Die K3ndini Kasma Damarındaki kanın ßiLe ßana HasTa!!!

Şimdi dersaneli olduk! Cevap anahtarını doldurduk! Yine yetmedi netimiz! KAHROLSUN SINAV SİSTEMİNİZ

kimse ßirşeyLer iMaa etmesin .. Kininiz varsa suratıma Kusun .. kusamıosanız SuSun..

YaLan askından kurtulduquma sevinmek varken baq ben hala aqlıyorum...

Bir yanım bir daha hiç kimse onun kadar sevilmeyecek derken;
bir yanım sakin,sessiz...

Daha Kac Vakte erteliceksin 'Seni Seviyorum'demelerini...

Papa öLdü hRistiyan 0ldunuz
hRant Dink öLdü éérmêni 0Ldunuz
Duâ édin dé büLéent éRs0y öLmésin

SâçmâLıyorsâm êgêr bunu kâydêtmêLisin...!Bir nikotin ruh buLduysân hêmên kâybêtmêLisin..!

Gelişmiş Üye
4mevsim

Kadın
İş/Hobiler : saqı solu belli olmayan biriym o yüzdn bişi yazamm xD

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimeSalı 13 Mayıs 2008 - 22:00

süperler saol cnmm
k@zım_deivid
Administrator
 Administrator
k@zım_deivid

Erkek

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimeÇarş. 14 Mayıs 2008 - 0:27

süperler saol
https://dindirici.yetkin-forum.com
//qüßræ
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
//qüßræ

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimeÇarş. 14 Mayıs 2008 - 19:41

gzl nickler teşkür bi tanesini yaptım nickm bile
fatobaba
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
fatobaba

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimeÇarş. 14 Mayıs 2008 - 19:45

bende yaptım
Papa öLdü hRistiyan 0ldunuz
hRant Dink öLdü éérmêni 0Ldunuz
Duâ édin dé büLéent éRs0y öLmésin
sheytan.2
Yeni Üye
 Yeni Üye
sheytan.2

Kadın
İş/Hobiler : habilerim karısıkk yani hersei yaparm..!

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008 - 0:24

вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя.

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм.

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz.

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓє..

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя.

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк.

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη.

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα.

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

ஐ๑.................ஐ๑True love iک like ghoکtک, which everyone talkک about but few haveکeenஐ๑.................ஐ๑

уσяυℓ∂υм кαçı$ℓαя∂αη, кαувσℓυ$тαη ѕıкıℓ∂ıм..

ѕαкıη αякαηα вαкмα, кяαℓℓαя öη∂є gι∂єя..

alın sizin olsun bütün saltanatıyla dünya

bütün sahteliqiyle hayat..!
alın kucaklayın qönlünüzce o bitmeyen ihtiraslarınızı
o dinmeyen bencil aşklarınızı...!!

HaKsızLıGa geLeMeM,
HaTıR GöNüL DiNLeMeM!
BaBaMıN KıZıYıM BeN,
KuR$uN YeRiM...........
LaF YeMeM!!!

Sözlerin artık ikna etmediği bu yaşımda, ağlamak da artık zor geliyor, zoruma gidiyor.

Benden sana, söylemesi zor, yazması kolay bir kelime; Hoşçakal.

Aldatıldığımı bildiğim bu geceden sana son bir yazı, son bir hatıra.

Seni her çağırdığımda, artık yüreğime yumruk atamayacaksın. Ben de bir başkasının yasak bahçesine uğramayacağım. Artık ne gelmeni isteyeceğim, ne de kalmanı....

Bu akşam masamdaki tek bir mumu kendim için yaktım. Senin oturduğun iskemle boş, ev boş... İhanetin resmi boşlukta çizili...

Şimdi sen bir başka masada başka gözlerlesin. Yüreğindeki pembe yalanlar büyüdükçe büyüyor. Karaya çalan pembeler...

Kim, kimi kandırıyor bu alemde? Kumdan kalelerimiz her dalgada yıkılıyor.

SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM. YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM!

BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? OZUR DILERIM!!!

YAPTIGIM HATADAN DOLAYI OZUR DILER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, OZURLERIMIN KABUL EDILMESINI TEMENNI EDERIM. SAYGILARIMLA.

OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN. OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN... YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM

GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN.

MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM. CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI. ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM... EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK OZUR DILIYORUM SENDEN...

Kimseyi yolundan döndürecek gücüm yok artık. Dayanıksızım, dayanaksızım...

Olduğun yerde kal...

Hoşçakal...
Yeni Üye
 Yeni Üye
sheytan.2

Kadın

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008 - 0:25

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri
varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı
gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok
Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.

Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!

ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!

ßir İnsanın GösLERİ neLER ANlATIR ßİlİRMİSN Taßiki ßilemesSin eğer ßilSeydin Seni NE coq Sevdiğimi anLardn
Ruhun Cıkmı$ ߀deninden $€yTanın eSiri oLMU$sUN Nerden anLadım ßiliyormusun Taßiki GösLerinden..!!!

ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!

Sevgiye Sınır.DostLuğa Fiat ßicmediq. Sevdayı Cepte DeğiL A$kı Yürekte arıyorum..!!

€skiden karanlikdan korkar yagmurlardan ürperirdim ama simdi karanlik sirdasim yagmurlar gözyasim oldu!!!

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$
Vede umutLarı Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSer!Sinden SevgiLer…!!!

aĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin..!!

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

˙·٠•●๑® گẽήί گẽ√ί Ўoяuм®๑●•٠·

گǺkıή گẽήi گẽviyσ®uм Dẽмẽ L@ήẽT σLگuή گẽήiή GißiLẽ®Iήẽ گẽήi گẽvмẽkмi ß@ήǺ uzǺk σL@ή Kẽliм

laf sokma kapak oLursun
uğraşma etiket oLursun
yavşama köpek oLursun
biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.

KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz cigaramız
Mineralimiz kardeşlik.. Kolaymı Bu dünyada adam gibi adam olmak.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!

Bir $iseden dókúLen SARAP ‘ in degiL,
Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ‘ in degiL,
SødayLa patLayan HAP ‘ in degiL,
Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ‘ Siyiz !

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara ,
Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,
her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah’a degiL Tüm aLLah’sızLara..!!!!

SiL Kızım O Gözlerindékî esérî gézdîgin Züppelerden Kat Kat üStündür
gördügün bu SerSeRi.*

$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz ______oLmAmlz!!! ...

Param PµLµm yOkkí ¦ TahtIm Ta¢ım oLsµn , èƒéndí DéğíLímkí ¦ ítíßarım oLsµn , Ànam ßaßam yOkkí ¦ èvím ßarkım oLsµn , Cígaram Tıka ßasa EsrarLa DoLsµn , ßírdé yanımda sèvdígím oLsµn , öLèné Kadar í¢mèzsém ¦ GèncLígím ßana Haram oLsµn ..!

DeLikanLiLik ne racon kesmek ne adam öLdürmek nede harac kesmektir deLikanLiLik aksam oLunca evine ekmek götürmektir… !

ßen Hep Tektim €limi Tutan ¥oktu dün ßugünüm ¥arınlarıma $ürgün ¥alnız Kalan Bütün yüzler üzgün hala çıkış yok kaçıyorum hergün önüme setler kuran bu hayatla daha ne kadar savaşabilirim bunu bilemem ama yemin olsunki hiç bir zaman bu hayat önünde ben eğilmicem karalasam bile adını defterden ben senı kalbimden silemıcem belkide 1 saniye sonra bu hayattan gerçek huzura ericem kim bilebilirki gerçek dostluk nerede ben ÀvCIlÀrDA tekiım kardeşlerim yanımda yokken yalnızlığıma hep boyun eydim ama şimdi allahıma bin şükür kardeşlerimle bu günüme geldim yalnızlık çok zor şey be sizler yokken hep sabrettim…

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

öуℓєвι güℓüмѕєкι ...güℓüѕüη тυтυкℓαηѕιη...вαкιѕιη уαѕαкℓαηѕιη... ∂αg ∂αg σℓмαктαη υтαηѕιη..

αииє кüçüккєи вι уєяιм α¢ıуıи¢α öρüуüм∂є кєçѕιи ∂єя∂ιиуα ! кαℓвιм α¢ıуσя αииєм öρтє gєçsιιιιιιιιιιιιιи

öмяüмüи уєттιğι кα∂αя ѕєиι ѕєνєяιм

ѕєиℓє ∂üиуαиỉи öвüя υ¢υиα ğєℓ ∂є ğєℓмєує нαζỉяỉм ... ѕєиℓє ∂σğмα∂ỉм αмα ... öℓ ∂є öℓмєує нαζỉяỉм

hayat bir sınavsa adımı yazıp çıkarım

seninde günün bitecek elbet , gülümse ve de kapa gözlerini

A$k BazEn A$kıN SuSKunLuGunDa Son HalKaSıDıR......

ßeni YormayIn! –> çOk ü$engeCim..
ßana yaLan söyLemeyin ! –> Nefret Ederim!
ßana ßi$ey sOrmayIn! –> ßiLmiOrum!
Ciddi oLmayIn –> ßen güLüyorum…
iÇeLim Demeyin! –> DayanamIyorum!..
GideLim Diyin! –> GeLiyorum!…
Dalga geÇeLim. –> ßayıLıyorum !..
Derdinmi var ¿ –> DinLiyorum …
çOk mu zOr¿ –> Ugra$Iyorum!..
ßana a$Ik oLma! –> ßen oLamIyOrum !!!
>>kim ne derse desin ben böyLeyim degisemiyorum
sheytan.2
Yeni Üye
 Yeni Üye
sheytan.2

Kadın

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimePaz 17 Ağus. 2008 - 0:27

¨‘°º +- GECELERİN PRENSESݨ-+ º°‘¨¨‘°º

((¯`»._.«¦¤¦ Şэήї Şэυїץδяύм Ąşқїм ¦¤¦»._.«´¯))

ҳҲҳѕαℓℓαѕαм єℓιмι вυℓυяυм єℓℓιѕιηι вαηα євєη вιℓє нαѕтα ѕєη ∂υѕυη gєяιѕιηι ҳҲҳ

bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)

˙·٠•●₪ *´ βεъіQ`*₪●•٠·˙

»»•(¯`•[A][S][İ]& [G][Ü][Z][E][L]•´¯)•««

..» » S[ 3 ]N ../3.. B[ 3 ]N « «.. »(¯`•.•»•× ÊïÑ B£ïÇk îñ DëîÑë ÅúGéÑ µñ? íCh Håbê KéîÑë ÇhåñÇè MëH®×•«•.•´¯)«

??????(L)-¥~¥ãRãMãZ_tãtLi_Cã?i~¥-(L)??????

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

Önceden sen gidince ardıma bakar aglardım şimdi ardıma bile bakamam önceden senin için dünyalrı yakardım şimdi şefersizim bir çakmak bile cakmam...

Kimine göre kralız, Kimine göre yalan,Herkes rahat olsun biz adam gibi ADAMIZ.

Acımı kalbime gömerim bir daha kazımam.. seni bir kalemde silerim bir daha yazmam!!!

AYYAŞA SORMUŞLAR NEDEN İÇKİYİ BIRAKTIN DİYE...DEMİŞ SEREFİNE İÇİLECEK AŞK YOK SATILMIŞ BTÜN SEWGİLER

yasamak direnmektir

**ηє уαяıηℓαя вιяşєу вєкℓєя вєη∂єη…ηє ∂є вєη вιяşєу вєкℓєяιм уαяιηℓαя∂αη** !

♥" Ve bil uzakta bi melek sana hep dua edicek..."

Umutsuz umutsuz attılar beni, Renksiz güneşe
Rengi yoktu ölümün! Sonu yoktu bugünün

мєçнυL вiя ѕσкαğıη кöşєѕiη∂є вєкLiуσяυм
уüяєğiмiη кıуıѕıη∂α вiя υçυяυм
вυяαLαя∂αη giтмєк iѕтiуσяυм
єLiм∂є ѕigαяαм gözLєяiм уσяgυη

ufak bir sevgi kırıntısıydı aradığım ama.....

sensiz yasamaktansa ölürüm daha iyi...

ben artik o eski ben degilim...

ben biraktigin yerdeyim ve biraktigin gibiyim mutsuz ve umutsuz...

biktim artik bu oyunlardan her gelen beni sirtimdan vurup gidiyor ...

sarildigim yilanmis inandigim yalanmish

senin bir adin yalanci bir adin alcak

TanımLanmaya İhtiyacım Var ...

Küçükken qamSeLerim wardı,Büyüdükçe hüzne sattım hepsini..

KALSayDIn YOKluĞunLA Yok OLmaZdI bU şEhİr

HaNGi Kıyıya SıGıNSam ÖLüRüm,
HoSCaKaL GüZCiCeGiM, KaLbiMiN SaRSıK yaNı...

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten,Affet senden habersiz aldığım her nefesten...

...al vur beni vur yere, hadi git yar ol ellere, bu vedalar kendine, ne kalır bakalım, ne kalır geride...?

sadeCe son biR kez daha yaLan söyLe...

ßu gece canım yanlız kalmak istiyor herkesden uzak , herşeyden gözden uzak...!

Yapmak istedikLerim,YapacakLarımLa ßeraßeR intihaR edmişti ve KatLanamamışdı Yüreğim su acıYa...!

Sevemedim Ben Bu Hayatı, Sevemedim başından. Yaşamadım İnadımdan...

Bu RüZGaRa DaYaNaBiLMeK iÇiN KaYa Mı oLMaLıYıM?

Bi Nokta Koymak Lazım... En Güzeli Çevrimdışı...

--------------------------------------------------------------------------------

Hâÿât rê$ïm£êñêñ ßï ßöŞ tµâ£ dµvârdâ ör$êñ ötê$ï $êñ$ïñ ê$êrïñïñ ßµ ßï rê$ïm kâ£êm£êrïmdï hï$£êrïm

hayat bırak peşimi

Hasretinden Prangalar Eskittim...

Her Hakkım Saklıdır®
| l | l l l l l | l l l | | l l | l
² ¹ ° ¹ ³ ² ¹ ³ ° ¹ ² ¹ ³ ¹ ³

яσ¢кιρѕιz

...
Gittin...
Unutulanların arasına katılmalıydım
Anıları bir sandığa koyup
hayatı bir yerinden yakalamalıydım.
Bu aşk noktalanmalıydı, bu sevdadan vazgeçmeliydim.
Yapamadım...

TıKLıM TıKLıM YaLNıZıM We AwAzıM ÇıKTıĞı KaDaR SuSuYoRuMm...

gün olur yağmurlar düşer gözlerinden güneşe doğru bak o zman mutluluğun resmini göreceksin

küçük dostluklar ararken küçük dostlar buldum...!

SuS prenSeS kOnu$ma emri GeLene kadar kaLßinden.!
kuS prenSeS iÇindeki tüm kini en derinden.!
Tut prenSeS Sapı yokSada dü$SeL diLinden.!
Yut prenSeS GünahLarı ßir $ey GeLmeS eLinden..!!

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

SimSiyah g€c€nin KoYnUnDaYıM yApAyANLız
uZaKLaRda ßiR Y€RL€RD€ güNe$ DoĞuYoR

кєη∂ιмє ηαѕιнαт: ηє єкѕιк ηє ∂є ƒαzℓαѕıηı αяα ∂σѕтℓυктα νє ѕєηι üzєηℓє αѕℓα υğяαşмα
!

dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler bilmezki giden sevgililer geri dönmeyecekler

bni sevmezsen yağmurları sev bulutlar ağlasın

senin olan herşeyi sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum

kurtlukta yeri düşeni yemek kanundur

erkek olsam yıkarım dünyayı başlarına kız olduğum için yıktılar dünyayı başıma

varmı hiç kullanılmamış sıfır bi yürek
fatobaba
Gelişmiş Üye
 Gelişmiş Üye
fatobaba

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimePerş. 18 Eyl. 2008 - 5:34

döktürdün yine kardeş saol bea
aleYna
Yeni Üye
 Yeni Üye

Kadın
İş/Hobiler : müZsHik dinHleMmmek,gesZmek,tozHmakKk
Lakap : caDı

Kişi sayfası
Müzik Tarzı:

MesajKonu: Geri: en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D   en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D I_icon_minitimeSalı 30 Ara. 2008 - 2:12

cHooook güSel olmuSh pHence çoquNu kulHanmak icHin alHdım haBerHin olsHunNnNN Very Happy

HayaT ChOq BaSSiTTir BasiT deqiLSe BaS-iTTiR oDa oLmaSSa HaSSqT*r

Kéndiné Yéni 1 Manita Yapmı$sın. ßuLu$unca Haßér Vér Dé Sana 1 Kasa Ekméq ALiyim. MaqLum , Ka$ar Ekméksiz Yénméz..!:

usLandm deqisTim inan ! ßitti o cıLqın seRséRi kıZ qiTTi!

pHunlarda pHenden

en güsel nickler burda bakmadan geçme abi sende gel abla:D:D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» erkeklere nickler